- PHILIPS

Цена
€93 62 / 183 10 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Daily Collection HR7320 - Food processor - 700 W - white
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Powerful motor
The powerful motor can easily handle a variety of ingredients from bread dough to hard vegetables, cheese and chocolate. It also slices and shreds with ease. - Space-saver design
The compact Daily food processor takes up less countertop space, yet is fully equipped with all of the kitchen essentials that you can easily store inside of the bowl. - Large feeding tube
Fast preparation with large feeding tube for minimal pre-cut. - Dishwasher-safe accessories
All accessory parts can be put on the top rack of your dishwasher for easy cleaning.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Food processor |
| Functionalities | Blender, slicer, shredder, kneader, chopper, emulsifier |
| Bowl Capacity | 2.1 litres |
| Blender Capacity | 1.5 litres |
| Speed Settings Qty | 2 |
| Wide Mouth Feed Chute | Yes |
| Non-Slip Feet | Yes |
| Colour | White |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Speed Settings | 2 presets |
| Pulse Function | Yes |
| Miscellaneous | |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Product Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Included Attachments | Emulsifying disc, blender jug attachment, reversible slicing/shredding disc (fine), kneading blade, S shaped blade |
| Also Included | Pusher Lid with measuring cup |
| Power | |
| Power Consumption | 700 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Cord Storage | Yes |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 24.4 cm |
| Depth | 24.4 cm |
| Height | 37.7 cm |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Food processor |
| Marketing Description | If you enjoy healthy homemade meals but have a busy schedule, you'll love the Philips Daily food processor. You can quickly and effortlessly prepare great dishes. |
| Functionalities | Blender, slicer, shredder, kneader, chopper, emulsifier |
| Product Features |
|
| Bowl Capacity | 2.1 litres |
| Speed Settings Qty | 2 |
| Wide Mouth Feed Chute | Yes |
| Non-Slip Feet | Yes |
| Colour | White |
| Speed Settings | 2 presets |
| Pulse Function | Yes |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Product Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Included Attachments | Emulsifying disc, blender jug attachment, reversible slicing/shredding disc (fine), kneading blade, S shaped blade |
| Also Included | Pusher Lid with measuring cup |
| Power Consumption | 700 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Cord Storage | Yes |
| Width | 24.4 cm |
| Depth | 24.4 cm |
| Height | 37.7 cm |
| Warranty | 2 years |
| Blender Capacity | 1.5 litres |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 700 W |
| Обем на купата (L) | 2.1 L |
| Степени на скорост (count) | 2 + пулс |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Брой приставки (count) | 5 |
| Функция за загряване | Не |
| Вградена везна | Не |
| Wi-Fi / Управление с приложение | Не |
| Пулсова функция | Да |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.00кг |
Philips Daily Collection Кухненски робот 700 W, 16 функции, Диск 2 в 1, Съхранение в купата
Приготвяйте ястия по-бързо и по-лесно с Philips Daily Collection HR7320/00. Този мощен 700-ватов кухненски робот предлага 16 функции за рязане, настъргване, смесване и месене, а уникалният диск 2 в 1 ви позволява да превключвате между рязане и настъргване без смяна на приставки. Компактното съхранение в купата държи аксесоарите организирани и под ръка.
Ключови Предимства
- 16 в 1 универсалност — От нарязване на лук до месене на тесто, този уред се справя с широк спектър от задачи със специални приставки.
- Диск 2 в 1 — Един диск с две страни за рязане и настъргване; просто го обърнете, за да смените функцията, без допълнително съхранение.
- Съхранение в купата — Приставките се съхраняват удобно вътре в купата, спестявайки място на плота и поддържайки всичко подредено.
- 700 W мощен мотор — Справя се с твърди съставки, осигурявайки постоянни резултати всеки път.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 700 W |
| Обем на купата | 2.1 L |
| Брой функции | 16 |
| Степени на скорост | 2 + пулс |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Брой приставки | 5 |
| Пулсова функция | Да |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Philips Daily Collection Кухненски робот HR7320/00
- Диск 2 в 1 за рязане/настъргване
- Нож за нарязване
- Приставка за месене на тесто
- Диск за емулгиране
- Капак с отвор за пълнене
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








